کلاس های حضوری ریاضی در تهران مقدماتی تا پیشرفته و تیزهوشان

کلاس های حضوری تدریس و آموزش ریاضی برای تمامی پایه های ابتدایی و متوسطه

کلاس های آموزشی ریاضیات اول تا ششم ابتدایی, هفتم, هشتم, نهم, دهم و یازدهم

کلاس های حضوری مرکز تخصصی ریاضیات ویژن با هدف علاقه مند نمودن دانش آموزان به درس ریاضی و بالا بردن سطح ریاضی آنها در پایه های اول ابتدایی تا پیش دانشگاهی همگام با بودجه بندی آموزش و پرورش آغاز شد.

تجزیه و تحلیل بیش از ۳۵۰۰ کودک نشان داده بچه هايي كه در پايه پنجم ابتدایی با انگيزه و علاقه رياضي مي خوانند و استراتژي هاي يادگيري مؤثري را به كار مي بندند در پايه هشتم متوسطه جهشي را در يادگيري رياضي تجربه مي كنند. اين درحالي است كه داشتن ضریب هوشی بالا اين اثر را به جا نمي گذارد.

کلاس های گروهی موسسه ریاضی ویژن شامل کلاس های مقدماتی ، پیشرفته ، ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشد. قبلا در مطلب تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان توضیحات مفیدی ارائه شده است.

دانش آموزانی كه به ریاضیات علاقه مند می شوند مهارتشان هم در درس رياضي بيشتر است. به اين ترتيب نه ضریب هوشی و نه فشارهاي خارجي مثل سختگيري والدين يا به دست آوردن نمرات بالا باعث ترقي افراد در رياضي نمي شود.

تحقیقات اخیر نشان داده بچه هايي كه در پايه پنجم با انگيزه و علاقه رياضي مي خوانند و استراتژي هاي يادگيري مؤثري را به كار مي بندند در پايه هشتم جهشي را در يادگيري رياضي تجربه مي كنند.

مزیت کلاس های گروهی ریاضی:

ظرفیت کلاس های گروهی ریاضی این موسسه حداکثر ۱۰ نفر است که باعث تمرکز هرچه بیشتر معلم ریاضی خوب بر روی دانش آموزان می شود

دبیران متخصص و برجسته و علاقه مند به ریاضی در همه پایه های تحصیلی ابتدایی و متوسطه که این امر باعث ایجاد علاقه در دانش آموزان نیز می گردد

حل تمرین های کلاسی توسط دانش آموزان (با نظارت دبیر ریاضی) که این امر باعث افزایش اعتماد به نفس دانش آموزها برای رفتن پای تخته و عدم داشتن استرس از جمع می گردد.

جهت رفاه حال مشتریان عزیز تمام شهریه های کلاس های گروهی به طور اقساط ماهانه دریافت می گردد.

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره های تماس غرب تهران : ۶۶۵۷۵۹۵۱ – ۶۶۱۹۸۲۱۵

شماره های تماس شرق تهران: ۷۷۱۸۱۳۳۶ – ۷۷۱۸۱۳۹۹

شماره های تماس مرکز تهران: ۶۶۷۱۳۴۷۲ – ۸۸۹۰۶۹۰۹

2 دیدگاه

  1. برای آموزش ریاضی پیشرفته پسرم نیاز به کلاس کار آمد و موفق هستم
    و برام مسیرش که محدوده
    شمال شرق یا شرق باشه خیلی مهمه
    چون پسرم تا ساعت ۴ مدرسه است و باید جوری تنظیم کنم تا بتونه از کلاس استفاده کنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت